Zalety Wirtualnego Spaceru

Wirtualne Spacery pojawiły się około 10 lat temu, jednak dopiero teraz technologia i sprzęt rozwinęły się na tyle że możliwe jest osiągnięcie jakości do której przyzwyczaiły nas profesjonalne zdjęcia. Mniejsza jakość w poprzednich latach jest jednym z powodów dlaczego do tej pory wirtualne spacery nie stały się standardem, natomiast właśnie przyszedł czas kiedy to się zmienia.

Zdjęcia przestają być wyróżnieniem dla biznesu bo wszyscy je już mają, dlatego w erze mediów społecznościowych Wirtualne Spacery stają się narzędziem marketingowym pozwalającym na wyróżnienie swojego biznesu na tle konkurencji. W USA hotele, salony samochodowe itd. już inwestują w wirtualne spacery. Pandemia COVID stała się bodźcem ,dla agentów nieruchomości i wszelkich biznesów których sprzedaż polega na prezentacji produktów, do przeskoczenia niepewności związanej z tym nowy medium. W ciągu najbliższych kilku lat Wirtualne Spacery staną się wymaganym standardem w skutecznym marketingu.

Garść Statystyk

 • Badanie przeprowadzone przez Google w 2015 pokazało że Wirtualne Spacery podwajają zainteresowanie danym biznesem
 • Wirtualny Spacer zwiększa czas spędzany przez użytkowników na danej stronie od 5 do 10 razy

  (Źródło:Panomatics)

 • Biznesy oferujące Wirtualny Spacer na swojej stronie mają 87% więcej wyświetleń niż te które go nie posiadają

  (Źródło:Panomatics)


 • Google faworyzuje w wyszukiwarce biznesy które mają podpięte zdjęcia sferyczne do swojej karty


 • Wirtualny Spacer zmniejsza ilość straconych prezentacji nieruchomości o 40%

  (Źródło:Medium)

 • Dla 74% biznesów posiadających Wirtualny Spacer ilość wygrywanych transakcji się znacząco zwiększyła

  (Źródło:Matterport)


Dlaczego warto zainwestować w wirtualny spacer

Buduje zaufanie

Wszyscy chyba znamy rozczarowanie gdy docieramy do wybranego hotelu a pokój nie do końca wygląda tak jak był zaprezentowany na zdjęciach. A gdyby tak można było się rozejrzeć po obiekcie przed osobistą wizytą, żeby później nie było tej przykrej niespodzianki ?

Możliwość zajrzenia w każdy kąt biznesu/nieruchomości buduje zaufanie klienta że nie jest on naciągany jedynie ładnie zaaranżowanymi zdjęciami i będzie bardziej skłonny wybrać twoje usługi.

WYRÓŻNIA BIZNES NA TLE KONKURENCJI

Wirtualny Spacer póki co jest jeszcze rzadkością. Dlatego teraz, zanim wirtualne spacery staną się wymaganym standardem, jest idealny czas żeby się wyróżnić spośród tłumu podobnych usług. Wirtualny Spacer daje przewagę nad konkurencją niezależnie od branży w jakiej działasz. Czy zajmujesz się nieruchomościami, prowadzisz hotel czy salon samochodowy, wirtualny spacer doda efektu „WOW” i przyciągnie więcej klientów.

OSZĘDNOŚĆ CZASU I KOSZTÓW

Jeżeli działasz w branży nieruchomości to dobrze wiesz ile czasu się traci na oprowadzanie klientów. Ilu klientom musisz zaprezentować nieruchomość zanim trafi się ten jeden który dokona zakupu? Wirtualny spacer pozwoli na zmniejszenie ilości prezentacji dla słabo zainteresowanych klientów, gdyż zgłoszą się już tylko ci którzy są gotowi dokonania zakupu. Do tego jeżeli masz wiele nieruchomości w swoim portfolio, przemieszczanie się między nimi na kolejne spotkania generuje dodatkowe koszty. Wirtualny Spacer pozwoli na zaprezentowanie nieruchomości większej liczbie klientów bez wychodzenia z biura a na dokładne osobiste oglądanie zgłoszą się już tylko ci na prawdę zainteresowani.

DOSTĘPNOŚĆ

W obecnym świecie wszyscy jesteśmy zabiegani i często ciężko jest znaleźć czas na oglądanie nieruchomości. Wirtualny spacer jest jak niekończące się drzwi otwarte. Niezależnie jakie produkty czy usługi sprzedajesz, jest duża liczba klientów którzy zwyczajnie nie mają czasu w danych godzinach odwiedzić twój biznes. Wirtualny Spacer jest dostępny dla wszystkich 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ułatwiona dostępność dla większej liczby klientów = większa sprzedaż.

ODDAJE PRAWDZIWĄ ATMOSFERĘ DANEGO MIEJSCA

Prowadzisz piękny hotel lub restaurację ? – pokaż klientom jaka atmosfera u ciebie panuje. Ile zdjęć trzeba by umieścić na stronie internetowej żeby pokazać każdy detal który tworzę tę atmosferę ?Zwykłe zdjęcia nawet te najpiękniejsze nigdy nie oddają atmosfery danego miejsca. Wirtualny Spacer nie ma tego ograniczenia – klient poczuje się jakby był u ciebie.

ZWIĘKSZA ZAANGAŻOWANIE ODWIEDZAJĄCYCH STRONĘ INTERNETOWĄ

Wirtualny Spacer to interaktywne medium, można się przemieszczać z miejsca na miejsce, rozejrzeć się w każdym kierunku, słowem zajrzeć w każdy kąt. To sprawia że potencjalni klienci spędzą więcej czasu przeglądając twoją stronę internetową a to z kolei zwiększa ranking strony w wyszukiwarkach.

KONTAKT

Chcesz wiedzieć więcej ? Interesuje cię wirtualny spacer dla twojego biznesu ? Porozmawiajmy!

Tel: 691 982 756
Mail: box@virtualstroll.eu

lub skorzystaj z formularza: